בית> אודות > בית חרושת > Shengxiong Energy

Xinjiang Shengxiong Energy Co., Ltd.

Xinjiang Shengxiong Energy Co., Ltd.

Xinjiang Mahatma Energy Co., Ltd. (להלן "Mahatma Energy") קשורה ל- Xinjiang Zhongtai Chemical Co., Ltd. (המכונה "Zhongtai Chemical", קוד מלאי 002092), והוא אחד מעשרת פארקי התעשייה המובילים של קבוצת Zhongtai. הפארק ממוקם בעיר Alehui, מחוז טוקסון, עיר טורפאן. הוא משתרע על שטח של 4,000 דונם ומסודר בצורת רצועה, באורך של כ-3 ק"מ ורוחב של כ-1 ק"מ. פארק התעשייה נמצא במרחק של 70 ק"מ ממחוז טוקסון במזרח ו-5 ק"מ מתחנת הרכבת Yuergou במערב, מול נהר לאגו בדרום. כביש פרובינציאלי S301 עובר בחזית הפארק, מזרחה לאורומו, מערבה לקורלה, וקו הרכבת נאנג'יאנג עובר בצד המערבי של הפארק.

תעשיות פארק התעשייה כוללות פחם, חשמל, סידן קרביד, כלור-אלקלי, מלט, כרייה ועוד. הגוף העיקרי של פארק התעשייה הוא מהטמה אנרג'י, ומפעלי הייצור בפארק כוללים שש חברות בנות של Xinjiang Shengxiong Chlor-Alkali Co. ., Ltd., Xinjiang Shengxiong Calcium Carbide Co., Ltd., Xinjiang Shengxiong Cement Co., Ltd., Xinjiang Shengxiong Coking Co., Ltd., Xinjiang Tongtai Coal Industry Co., Ltd., Xinjiang Tongtai Mining Co., Ltd. ושתי יחידות ייצור של מכרה הפחם Heishan ותחנת כוח בספק עצמי, היוצרות אינטגרציה מלאה במעלה הזרם ומורד הזרם, שרשרת תעשייה מעגלית של פחם, חשמל והמלחה.

בספטמבר 2015 הגדילה Xinjiang Zhongtai Chemical Co., Ltd. (להלן "Zhongtai Chemical"), חברה בת של קבוצת Zhongtai, את הונה כדי לרכוש את Shengxiong Energy, המחזיקה כעת ב-18.55% מהמניות והפכה לבעלת השליטה בה. ; לאחר הגדלת ההון והרכישה, הייצור והתפעול של Shengxiong Energy מתחדשים בהדרגה. ב-20 באפריל 2016, על מנת לחזק את הייצור המיוחד של Shengxiong Energy ולהקל על ניהול המגזרים, קבוצת Zhongtai פיצלה כל מקטע של פארק התעשייה ופיצלה את Xinjiang Shengxiong Energy Co., Ltd לשבע חברות של Shengxiong Energy, Shengxiong כלור-אלקלי, קרביד סידן Shengxiong, מלט Shengxiong, Coking Shengxiong, פחם טונגטאי וכריית טונגטאי.

לפארק התעשייה יש כיום תפוקה שנתית של 500,000 טון שרף פוליוויניל כלוריד, 400,000 טון של ממברנה לחילופי יונים. סודה קאוסטית, מיליון טון סידן קרביד, 1 טון פחמן כחול, 750,000 מיליון טון ניצול מקיף של שאריות פסולת לייצור מלט, 1.8 מיליון טון מכרות פחם פתוחים, 4 טון מכרות פחם תת-קרקעיים, 900,000 טון אבן גיר. ×900,000 קילוואט של יחידות ייצור עצמאיות. ישנם 2 עובדים וסך הכל נכסים של 300,000 מיליארד יואן.