בית> המוצר > גרין כימיקל > PE

שרף פוליאתילן

שרף פוליאתילן


שרפי פוליאתילן (PE) הם פולימרים תרמופלסטיים, כלומר הם עשויים להיווצר בחום ולהמיס מחדש מבלי לאבד את המאפיינים הפנימיים שלהם. תרמופלסטיים נבדלים בצורה זו מ-thermosets, אשר עוברים שינוי קבוע לאחר התקשות.

  שיתוף
  נכס

  שרפי פוליאתילן מסווגים לשלוש קבוצות עיקריות: צפיפות נמוכה (LDPE), צפיפות גבוהה (HDPE) ומשקל מולקולרי גבוה במיוחד (UHMW-PE). LDPE משמש להכנת שקיות קניות מפלסטיק, למשל; HDPE, לצינורות ניקוז; וכן, UHMW-PE עבור מכשירים רפואיים. באופן כללי, ככל שצפיפות החומר גדולה יותר, כך המבנה שלו גבישי יותר. למבנים גבישיים גבוהים יותר יש טמפרטורות שירות גבוהות יותר.

  LDPE מתואר בצורה הטובה ביותר כחוזק נמוך אך רקיע מאוד ובכך מאפשר לו להימתח מבלי להישבר. זה פופולרי עבור מגוון יישומי אריזה מבקבוקי לחיצה ועד סרט איטום. ל-HDPE חוזק גבוה יותר אך משיכות נמוכה יותר, מה שהופך אותו לשימושי עבור מוצרים שחייבים לשמור על צורתם כגון פחי אשפה. HDPE נשאר ניתן לטיפול ב-60°C. UHMW-PE הוא חזק מאוד, עם יחסי חוזק-משקל מתקרבים לזה של חלק מהפלדות. בעל עמידות גבוהה בפני שחיקה, הוא מתאים ליישומים מיוחדים כמו ברגי תזמון וגלגלי כוכבים של מכונות ביקבוק, רפידות שחיקה של מפרקים מלאכותיים וכו'.

  כמו תרמופלסטיים רבים, שרפי פוליאתילן סופגים בקלות לחות. הם אינם דורשים בדרך כלל משטרי ייבוש מיוחדים לפני הזרקה או עיבוד אחר.

  החומר בצורתו הטבעית הוא לרוב לבן או שחור והופך שקוף כאשר מדולל אותו למידות בקבוקי חלב וכדומה. הספקים יכולים להתאים את הפורמולה כדי להגביר את חוזק הקריעה, השקיפות, יכולת הצורה, יכולת ההדפסה וכו', לפי הצורך כדי להתאים ליישום הנדון.

  מִפרָט
  פרויקט ניתוח מדד איכות תוצאת הבדיקה שיטת ניסוי

  מראה גרגירי

  גרגירי צבע וגרגירי כתם שחור/ק

  ≤ 10 0 SH/T 1541.1-2019
  גדולים וקטנים, גרם/ק"ג ≤ 100 0 SH/T 1541.1-2019
  קצב זרימת מסה של התכה (21.6 ק"ג), גרם/10 דקות 4.8-7.2 6.1 Q/SY DS 0511
  צפיפות, ק"ג/מ"ק 946-950 948.9 Q/SY DS 0510
  מתח תנובה מתיחה, MPa ≥22 24.9 Q/SY DS 0512
  מתח מתיחה בשבירה, MPa ≥24 42.2 Q/SY DS 0512
  מתח מתיחה בשבירה, % ≥450 775 Q/SY DS 0512
  בקשה

  ניתן לעבד פוליאתילן על ידי יציקת מכה, שחול, הזרקה ושיטות אחרות, בשימוש נרחב בייצור של סרט דק, מוצרים חלולים, סיבים וצרכים יומיומיים. וכולי.

  (1) סרט פוליאתילן (PE) נמצא בשימוש נרחב כחומר אריזה למגוון מזון, תרופות, דשן כימי, מוצרים תעשייתיים וסרט חקלאי. זה יכול גם להיות extruded לתוך סרט מרוכב לאריזת חפצים כבדים.

  (2) מוצרים חלולים מפוליאתילן: חוזק פוליאתילן בצפיפות גבוהה גבוה יותר, מתאים למוצרים חלולים. ניתן לפוצץ לתוך בקבוקים, חביות, פחיות, טנקים ומיכלים אחרים. או על ידי יציקה למיכל ומיכל אחסון ומיכלים גדולים אחרים

  (3) צינור וצלחת פוליאתילן מתאימים להנחת תת קרקעית, שולחן וחומרי בניין

  (4) סיבי פוליאתילן: יכול לשמש כאפודים חסיני כדורים. חומרים מרוכבים לתפעול רכב וימי.

  (5) סיבי פוליאתילן לייצור משי זיפים, משי שטוח או סיבי סרט, המשמשים לייצור חבל, בד סינון, בד אריזה וכן הלאה.

  (6) מגוון פוליאתילן: המגוון המיוצר בהזרקה כולל מגוון יומיומי, פרחים מלאכותיים, קופסאות מחזור, מיכלים קטנים, חלקי אופניים וטרקטורים, המשמשים לייצור חלקי מבנה.

  חבילה、 הובלה、 אחסון

  האריזה היא בשקיות ניילון של 25 ק"ג, הניתנות להובלה ברכבת או בים ולאחסן במחסן יבש.

  חֲקִירָה

  צור קשר