בית> אודות > בית חרושת > קבוצת טקסטיל ובגדים של Zhongtai

Xinjiang Zhongtai Textile and Garment Group Co., Ltd.

Xinjiang Zhongtai Textile and Garment Group Co., Ltd.

על מנת ליישם באופן יסודי את יוזמת "חגורה ודרך" הלאומית ואת תוכנית הפעולה התלת שנתית לרפורמה במפעלים בבעלות המדינה, לנצל את ההזדמנות האסטרטגית של קידום פיתוח אזור המערב בעידן החדש ליצירת דפוס חדש. , ולקדם את הפיתוח של תעשיית הטקסטיל והבגדים בשינג'יאנג כדי להניע את העסקתם של מיליוני אנשים, השקיעה מיזם ה-Fortune 500 העולמי Xinjiang Zhongtai (Group) Co., Ltd. (להלן "קבוצת Zhongtai") הקימה חברה בת בבעלות מלאה - Xinjiang Zhongtai Textile and Garment Group Co., Ltd. (המכונה להלן "Textile and Garment Group") ב-23 בדצמבר 2021. , עם הון רשום של מיליארד יואן.

Zhongtai Textile and Garment Group, כחברת הפלטפורמה של מגזר הטקסטיל והבגדים ב"שלושת העסקים הגדולים" ו"שבעה המגזרים העיקריים" של קבוצת Zhongtai, מחזקת את הפעילות העסקית, תזמון ייצור, ניהול השקעות, פיקוח פנימי, שירותי תיאום ו פונקציות ניהול אחרות של שתי התעשיות העיקריות של ספינינג כותנה וטוויית ויסקוזה. נכון לסוף יוני 2022, סך הנכסים המנוהלים הוא 37.5 מיליארד יואן, ויש יותר מ-50 חברות בנות בכל הרמות, 11,008 עובדים ויותר מ-30,000 פועלים. העסק עוסק בשתילה ורכישת כותנה, ייצור סיבי ויסקוזה, טוויה ועיבוד, מכירת טקסטיל וחומרי גלם סרוגים, ייצור מוצרי טקסטיל לבית, ייצור ומכירה של מוצרי טקסטיל תעשייתיים, ייצור בגדים, שירותי סוכנויות רכש ומכירות, ניהול שרשרת אספקה. שירותים, ייעוץ לניהול עסקי ותחומים נוספים.

כיום, סביב רשת תעשיית הכותנה ורשת תעשיית הוויסקוזה, תחום הטקסטיל והבגדים יצר בסיס של 70,000 דונם של גידול זרעים, 1.23 מיליון דונם של בסיס שתילת כותנה ברמה גבוהה, 880,000 טון סיבי ויסקוזה, 3.795 מיליון מטילי חוט ויסקוזה, ו-960,000 מטילי חוט ויסקוזה. כושר הייצור של חוטי כותנה הוא 140,000 טון של בדים לא ארוגים, 95 מיליון מטרים של בדים ארוגים, 16,000 טון של בדים ארוגים, ו-4.5 מיליון חתיכות (סטים) של בגדים בהזמנה אישית. היא בנתה את המיזם המוביל בקנה מידה אחד הגדול ביותר בתעשיית הכותנה, בסיס ייצור חוטי ויסקוזה הגדול בעולם, בסיס ייצור ויסקוזה הגדול ביותר בסין ומספר מפעלי היי-טק. היא הקימה מודל פיתוח של שרשרת שלמה בתעשייה המשלבת שתילת כותנה, ייצור ויסקוזה, טווייה ברמה גבוהה ואריגה במורד הזרם, הדפסה וצביעה ועיבוד בגדים.

המוצרים העיקריים הם כותנה מוך איכותית, זני כותנה, סיבים רגילים, סיבי דנייר עדינים במיוחד, הלבנה מסוג כותנה, הלבנה עדינה, הלבנת צמר, סיבים רפואיים לבנים גבוהים, סיבים מעכבי בעירה, סיבים אנטיבקטריאליים , סיבים צבעוניים וכו' לסיבי ויסקוזה במפרטי אורך. מפרטים שונים של ספינינג באוויר הפתוח בדרגה גבוהה, בינונית ונמוכה, ספינינג מערבולת, ספינינג טבעת, חוט ויסקוזה סרוק קרם, חוטי כותנה וחוטים מעורבים שונים, בדים לא ארוגים רפואיים, ספירה גבוהה, צפיפות גבוהה, רוחב רחב טקסטיל לבית, בדי לבוש יוקרתיים וכל סוגי הבגדים. למוצר יש מאפיינים של עמידות בפני שחיקה, אנטי פילינג, צביעה אנטי סטטית, בהירה וצבעונית, היגרוסקופיות טובה, נוחות טובה ויכולת הסתגלות חזקה. המוצר עבר את STANDARD 100 של OEKO-TEX? הסמכה ואישורי FSC ו-CFCC של מערכת ניהול היער; הצטרף לברית הפיתוח הירוקה של תעשיית סיבי התאית המתחדשים, עבר את ביקורת הסמכת STeP (הסמכת ייצור טקסטיל בר קיימא), ועבר את התווית Made in Green (Made in Green).

המפעלים המפוקחים המזוהים זכו ברציפות ב"פרס העבודה הלאומי", "בסיס הדגמה לייצור מו"פ של סיבים תאית וטקסטיל הלאומי", מפעל מפתח לאומי מוביל בתיעוש חקלאי, מפעל היי-טק לאומי, ו"עמידה בחוזה, חובה כבדה" "יחידת אשראי, עשרת המותגים האיכותיים והאמינים ביותר בתעשיית הכותנה של סין, מוניטין שירות לאומי ברמה "AAA", מרכז טכנולוגי ארגוני ברמה של אזור אוטונומי, מפעל מוביל תיעוש חקלאי ברמת החיל, מפעל סחר חוץ מוביל ברמת החיל ועוד הרבה כיבודים. פרויקט השילוב החקלאי והטקסטיל שהושקע ונבנה בטג'יקיסטן נכלל בפרויקט המפתח הלאומי "החגורה והדרך" ופרויקט מפתח של שיתוף פעולה בין סין-טג'יקיסטן, וזכה ב"פרס המוצר התעשייתי הטוב ביותר של טג'יק" ו"המצוין הלאומי הטג'יקי פרס מפעל תעשייתי".

קבוצת הטקסטיל והבגדים מתמקדת באופן הדוק במיצוב אסטרטגי כמו "הספק הגדול בעולם של חומרי חוטים מרובי סיבים", "בסיס המו"פ והייצור הגדול ביותר לחומרי סיבים במערב", "המובילה בסחר ותפוצת היצוא שירותי טקסטיל והלבשה מערבה", ופרקטיקה של בנייה "החגורה והדרך" ו"קבוצת רשת כותנה שלמה עולמית", בהתאם לרעיונות הפיתוח של הרחבת הרשת, חיזוק השרשרת, השלמה לרשת. , ואיחוד השרשרת, בהתבסס על רישום הארגונים המובילים בענף-קבוצת ליהוא, עם בניית פרויקטים בליבה, באמצעות השקעות ומיזוגים ורכישות, אינטגרציה תעשייתית, טרנספורמציה ושדרוג של כל הענף, ניצור תעשייה שלמה שרשרת טוויית כותנה, טוויית ויסקוזה וטוויית סיבים כימיים עם "קטגוריות מלאות", המשלבת "שתילה - טווייה - אריגה - צביעה - גימור - ביגוד" . היא מממשת את הפיתוח והשינוי של שבילי חומרי גלם מגוונים המיוצגים על ידי כותנה וסיבים כימיים, ומממשת את השינוי של כל שרשרת התעשייה מעיבוד ראשוני לטכנולוגיה, אופנה וכיוון ירוק, ומממשת את המהפך מ"שפל מדיניות" לטרנספורמציה של "היילנד צבירה תעשייתית" המתמקדת בשיווק.

במהלך תקופת "תכנית החומש ה-14" והתקופה העתידית, החברה תגבש ותגביר את התחרותיות של תעשיית הטקסטיל והבגדים, תתאם שרשרת אספקה ​​בטוחה ואמינה של שרשרת תעשייתית, תתמקד בעיקר בזיקוק שרשרת תעשיית הכותנה, יישום העברת קרקע להקמת חוות מודרניות, הרחבת היקף שתילת הכותנה, האצת הקמת בסיסי מחקר ופיתוח זני כותנה איכותיים, ייעול מבנה זני הכותנה, שיפור איכות הכותנה, קידום מימוש בקנה מידה גדול, סטנדרטי, ממוכן ו ייצור כותנה באיכות גבוהה, ולבנות מותג כותנה בעל השפעה בסין. התמקדות בחיזוק וייעול תעשיית סיבי הויסקוזה, תיאום משאבי השרשרת התעשייתית הפנימית של מגזר הטקסטיל והבגדים, התאמה סבירה של המבנה של זני סיבי ויסקוזה, שיפור איכות המוצר, ייצוב איכות המוצר והגברת הפיתוח של סיבי ויסקוזה מובחנים. זנים. הטמעת טרנספורמציה טכנית במפעל הקיים לייצור סיבי ויסקוזה, שפר את הקידמה הטכנולוגית, האינטליגנציה, החיסכון באנרגיה והפחתת הפליטה של ​​המפעל, ייצב את קנה המידה הייצור, פיתוח סיבי lyocell בזמן, ואספקת סיבי תאית באיכות גבוהה. חומרים להצמדת משתמשי הקבוצה וב-Xinjiang. התמקדות בפריצת שרשרת תעשיית סיבי הפוליאסטר, תוך הסתמכות על המוצרים המיוצרים על ידי פרויקט חומצה טרפתלית מטוהרת (PTA) ופרויקט אתילן גליקול (EG) בהקמה על ידי קבוצת Zhongtai כחומרי גלם, בניית פלטפורמת שיתוף פעולה תעשייתי והכנסת שרשרת תעשייתית שותפים, המודרכים על ידי בידול ופונקציונליזציה של המוצר, המכוונים לשוק בשינג'יאנג ובמרכז אסיה, מתכננים באופן רציונלי את קנה המידה של הפיתוח ומבנה המגוון של חוטי פוליאסטר וסיבים בסיסיים, ומפתחים את שרשרת תעשיית הפוליאסטר פוליאסטר. שלבו מרובות שרשרת, ולבסוף הבינו את המיזוג של כותנה, סיבי פוליאסטר, סיבי ויסקוזה וכו', המשיכו לפתח את תעשיית האריגה, הביגוד וההלבשה, תעשיית הטקסטיל הביתית, יצירת אנרגיה קינטית חדשה ויתרונות חדשים, קידום הגבוה -לסיים טרנספורמציה ירוקה חכמה של התעשייה, ולהשיג פיתוח באיכות גבוהה.