בית> אודות > בית חרושת > פוקאנג אנרגיה

Xinjiang Zhongtai Chemical Fukang Energy Co., Ltd.

Xinjiang Zhongtai Chemical Fukang Energy Co., Ltd.

Xinjiang Zhongtai Chemical Fukang Energy Co., Ltd ממוקמת ב"בסיס ההדגמה הלאומי של תעשיית התיעוש החדש" - פארק התעשייה של Xinjiang Fukang. זה קשור ל Xinjiang Zhongtai Chemical Co., Ltd. "Zhongtai Chemical", קוד מניות 002092), חברה רשומה בשליטת Xinjiang Zhongtai (Group) Co., Ltd. החברה הוקמה ב-5 באוגוסט 2009, ואבן היסוד הונחה ב-19 באוגוסט באותה שנה, עם הון רשום של 2.2 מיליארד יואן וסך הנכסים של 9.3 מיליארד יואן. לאחר סימפוזיון העבודה המרכזי של שינג'יאנג במאי 2010, החברה ניצלה הזדמנויות פיתוח, האיצה את בניית הפרויקט, הציעה "שני שלבים ממוזגים לצעד אחד", ושילבה את בניית השלב הראשון והשני של פארק התעשייה עם 800,000 טון פוליוויניל כלוריד. שרף ו-600,000 טון של ממברנה יונית סודה קאוסטית ופרויקט כלכלה מעגלית לייצור חשמל מותקן בהיקף של 300,000 קוט"ש, אשר הושלמו במלואם והוכנסו לייצור בנובמבר 2012. ישנם יותר מ-2,000 עובדים, בגיל ממוצע של 32 שנים.

Fukang Energy הופעל כבר כמעט 7 שנים. לאחר ייעול ושיפור טכנולוגיים מתמשכים, כושר הייצור של המכשיר הופעל עוד יותר. נכון לעכשיו, הוא יצר סולם ייצור שנתי של 900,000 טון שרף פוליוויניל כלוריד ו-650,000 טון סודה קאוסטית ממברנה יונית. כיום מייצרת בעיקר SG-3, SG-5, SG-7, SG-8 סוג PVC שרף, 62GP, 72GP, 67FL שלושה סוגים של שרף דבק, P2500, P1800, P400, שרף מחט, שרף בעל השפעה גבוהה, חומרים מיוחדים למוצרים כמו שסתומים וקסדות בטיחות וכו', כמו גם סודה קאוסטית נוזלית וסודה קאוסטית פתיתים, עם כושר ייצור של 18 מותגים שונים של שרף בסך הכל. היא התפתחה לבסיס תעשיית כלור-אלקלי המשלב מו"פ, ייצור, עיבוד ואחסון של כלור-אלקלי, עם כושר הייצור הגדול ביותר, טכנולוגיית תהליך מתקדמת ומתקנים תומכים תעשייתיים שלמים של Zhongtai Chemical. זהו גם "מפעל היי-טק" ברמה הלאומית, "יחידת הדגמה הלאומית של מפעל ירוק", "מובילת יעילות אנרגטית בתעשייה הפטרוכימית" ו"ציוויליזציית הנוער הלאומית" בתעשיית סידן קרביד PVC. המוצר העיקרי של PVC הוא אחד מחמשת השרפים לשימוש כללי עם התפוקה הגדולה ביותר, העלות הנמוכה ביותר והמוצר הכימי הבסיסי היחיד שאינו משתמש בנפט כחומר גלם. הוא נמצא בשימוש נרחב ביותר מ-20 תעשיות כגון נפט, תעשייה כימית, תעשייה קלה, טקסטיל, חומרי בניין, הקשורים קשר הדוק לתחומים שונים של הכלכלה הלאומית.

נכון לעכשיו, ל-Fukang Energy יש מרכז טכנולוגי ברמה ארצית עם השקעה כוללת של 130 מיליון יואן. בהתבסס על מחקר ופיתוח של מוצרים ספציפיים ל-PVC, רב-ביצועים ורב-תכליתיים, הוא מעמיק את הרפורמה בצד ההיצע, מרחיב את תחום היישום של PVC, ומממש ייצור מוצרים מתקדמים ומגוונים. נכון לעכשיו, מוצרי שרף מיוחדים כגון P1800, P2500, P400 ושרף שטיח פותחו בהצלחה ויוצרו בקנה מידה גדול, הנמצאים בשימוש נרחב ברפואה, קישוט רכב, מסועים, פסי איטום ותחומים אחרים, הממלאים את הפער בייצור שרפים מיוחדים בציוד גדול בתעשייה. תמיכה בבניית בסיס הדגמה לייצור לאחר עיבוד PVC עם תפוקה שנתית של 50,000 טון, בעיקר מכוון לפרופילי PVC מתקדמים, צינורות, תבניות בנייה, אבן-פלסטיק, עץ-פלסטיק, בידוד קירות וחומרי בניין חדשים אחרים שווקים, המובילים את היישום של חומרי בניין PVC לפיתוח באיכות גבוהה.

פוקאנג אנרג'י תצמד לתפיסת הפיתוח החדשה, תעמיק את הרפורמה המבנית בצד ההיצע בהתאם לדרישות הפיתוח האיכותי, תתעקש על שינוי תעשיות מסורתיות עם טכנולוגיה גבוהה, ותאיץ את היישום של מודיעין תעשייתי, אינפורמטיזציה ושדרוג דיגיטלי. ושינוי לחיזוק, הרחבה ואופטימיזציה של תהליך האצטילן תעשיית ה-PVC המכונה "הפטנט של סין", להרחיב את השרשרת התעשייתית, להגביר את שרשרת הערך, לשמור בנחישות על ביטחון האנרגיה הלאומי, ולסייע ב-Made in China 2025.