בית> אודות > בית חרושת > טכנולוגיית טקסטיל של Zhongtai

Zhongtai Textile Technology Co., Ltd.(Korla)

Zhongtai Textile Technology Co., Ltd.(Korla)

Zhongtai Textile Technology Co., Ltd.(Korla) (המכונה להלן "Korla Zhongtai Textile Technology"), הידועה בעבר בשם Xinjiang Fulida Fiber Co., Ltd., הוקמה ב-6 באוגוסט 2007, ושונתה ל-Xinjiang Zhongtai Textile Group Co., Ltd ב-6 באוגוסט 2019. החברה, ב-5 בינואר 2022, שונתה ל-Korla Zhongtai Textile Technology Co., Ltd, עם הון רשום של 3.969 מיליארד יואן. באפריל 2016, זה היה מלא נרכשה על ידי Xinjiang Zhongtai (Group) Co., Ltd., מיזם גדול בבעלות ממשלתית באזור האוטונומי שינג'יאנג אויגור, וכעת היא חברה בבעלות ממשלתית מלאה. החברה ממוקמת בצד המזרחי של הכביש הלאומי 218 ב-Korla Economic ואזור פיתוח טכנולוגי ובצד הצפוני של התעלה הראשית של קוטה, המשתרע על שטח של כ-200 דונם ועוסק בעיקר בייצור, מכירה ופיתוח טכנולוגי של סיבי תאית וסיבי תאית מובחנים ומתפקדים. המוצרים העיקריים הם כותנה- סוג הלבנה , הלבנה באורך בינוני, הלבנה דק דנייר, הלבנה מסוג צמר, סיבים רפואיים לבנים גבוהים, סיבים מעכבי בעירה, סיבים מסוג צמר ומפרטים אחרים של סיבי סיכות תאית, כמו גם התמחויות ואורכים שונים אחרים של מכחישים שונים ואורכים. סיבים קצרים של תאית צבעונית.

עם טיפול ותמיכה של ועדות מפלגות וממשלות בכל הרמות, קורלה ז'ונגטאי טקסטיל טכנולוגיה יצרה מודל פיתוח מעיסה ירוקה, ייצור עיסת עץ ממוחזר, ייצור סיבים קצרים של תאית וטווייה מתקדמת. זה הפך למפעל בקנה מידה גדול עם תפוקה שנתית של 380,000 טון של סיבי תאית, 90,000 טון של עיסה, 300,000 טון של חומצה גופרתית, התומך בתחנת כוח של 76MW, נכסים כולל של 12.2 מיליארד יואן ו-1,900 עובדים מקבוצות אתניות שונות. .

Korla Zhongtai Textile Technology מיישמת באופן פעיל את האסטרטגיה העיקרית של פיתוח תעשיית הטקסטיל והבגדים באזור האוטונומי כדי להניע תעסוקה של מיליוני אנשים, וממלאת תפקיד בהדגמה וקידום בבניית פארק התעשייה Korla Textile. יישום אקטיבי של טרנספורמציה והתרחבות טכנולוגית כדי לעמוד באספקת חומרי הגלם למפעלי טוויה בפארק, לקדם ייצור ירוק, ידידותי לסביבה וחסכון באנרגיה, ליצור מודל פיתוח מעגלי ומתחדש, ולשלב בין מפעלים הקשורים במעלה הזרם ומטה הזרם כדי להאיץ את פריסה של סיבי ויסקוזה בשינג'יאנג כדי להפוך לחזקות, גדולות וטובות יותר ולשאוף לדחוף את תעשיית הטקסטיל של שינג'יאנג לגובה חדש.

החברה עברה את מערכת ניהול האיכות הלאומית ISO9001, מערכת ניהול איכות הסביבה ISO14001, וביקורת הסמכה בינלאומית של בריאות ובטיחות תעסוקתית OHSAS18001. המוצרים עברו את STANDARD 100 של OEKO-TEX? הסמכה ואישורי FSC ו-CFCC של מערכת ניהול היער. בשנת 2018, היא הצטרפה לברית הפיתוח הירוק של תעשיית סיבים תאית מתחדשים; בשנת 2019, היא עברה את ביקורת הסמכת STeP (הסמכת ייצור טקסטיל בר קיימא) והגישה בקשה לתיוג Made in Green (ייצור ירוק). החברה זכתה ברציפות ב"בסיס הדגמת סיבי תאית וטקסטיל והדגמת ייצור הלאומי", "פרס העבודה הלאומי ", "פרס תרומת המותג המצוין הלאומי בתעשיית הסיבים הכימיים", "'איגוד תעשיית הסיבים הכימיים של סין · קרן היקום הירוק' תרומה ירוקה פרס מפתח ברונזה" "מפעל מתקדם לבניית מפלגת תעשיית הטקסטיל הלאומית", "מפעל הרמוני של יחסי עבודה בטקסטיל" , "פרס מיוחד להישג חדשנות לניהול תעשיית הטקסטיל הלאומית השמיני", "המפעל הירוק של האזור האוטונומי", "מפעל מפתח תיעוש חקלאי של אזור אוטונומי מוביל" ותארי כבוד רבים אחרים.

במבט קדימה אל העתיד, טכנולוגיית הטקסטיל של Zhongtai תסתמך על יתרונות המשאבים שלה, יתרונות המדיניות המובחנים והיתרונות שלה בכישרונות, בטכנולוגיה ובשווקים כדי לבסס היטב את הרעיון של אקולוגיה ירוקה ופיתוח אינטנסיבי, ולהעמיק את שילוב המשאבים, לחזק שיתוף פעולה תעשייתי, ייעול מערכות ומנגנונים, לעשות כל מאמץ לבנות את יכולת הפיתוח בר-קיימא של השרשרת התעשייתית, להאיץ את קידום איכות, יעילות ושינויים דינמיים, ולתרום תרומה חיובית ליציבות חברתית, יציבות ארוכת טווח ופיתוח כלכלי בתחום. שינג'יאנג.