בית> אודות > בית חרושת > קבוצת הדגנים והשמנים של שינג'יאנג

Xinjiang Cereals and Oils Group Co., Ltd.

Xinjiang Cereals and Oils Group Co., Ltd.

Xinjiang Cereals and Oils Group Co., Ltd. אושרה על ידי ממשלת העם של האזור האוטונומי שינג'יאנג אויגור כמפעל Class II בנובמבר 1999, והוקמה רשמית ביולי 2000. זהו מפעל גריז של Xinjiang, מפעל מזון ומפעל לעיבוד מכונות ומפעלים אחרים לאחר ארגון מחדש של הקמת המיזם. מורשה על ידי ממשלת העם של האזור האוטונומי להפעיל ולנהל את החברה ואת הנכסים בבעלות המדינה במסגרת ההרשאה, תחת לשכת המזון של האזור האוטונומי; בשנת 2018, הוא נוהל על ידי SASAC; בפברואר 2020, באישור ממשלת העם של האזור האוטונומי, Xinjiang Cereals and Oils Group הועברה ל-Xinjiang Zhongtai (Group) Co., Ltd. כחברה בת מהשורה השנייה בבעלות מלאה; בדצמבר 2021, על פי פתרונות משולבים צלחת קבוצת zhongtai, כמו הפריסה הסבירה של התעשייה החקלאית, לעשות שימוש טוב בשלט הזהב "מזון חדש", קבוצת המזון החדשה מחולקת לפלטפורמת המגזר החקלאי של חברת שינג'יאנג zhongtai המשנית של החקלאות Development Co., LTD., הון רשום של 557.5 מיליון יואן, החברה ממוקמת באזור הפיתוח הכלכלי והטכנולוגי של Urumqi, Yangcheng Lake Road No. 39. זהו המיזם המוביל המרכזי של תיעוש חקלאי באזור האוטונומי ואחד מ-100 המפעלים המצוינים המובילים באזור האוטונומי. החברה זכתה בתואר "מפעל הדגמה מובטח לעיבוד תבואה ושמן" על ידי איגוד תעשיית התבואה והנפט בסין, והארגון הזוכה בתחרות "גביע אנקאנג" הלאומי.

כמפעל העמודים של המגזר החקלאי של קבוצת Zhongtai, קבוצת הדגנים והשמנים של שינג'יאנג משלבת באופן מלא את מגזר הדגנים, הנפט וגידול בעלי החיים של הקבוצה. יש לה 14 חברות בנות ברמה שנייה, כולל New Grain Oil Company, New Grain Agricultural Development Company, Xinjiang Haozi Livestock Company, Zhongtai New Grain Agricultural Science and Technology Service Company, New Grain Yan Yangtian Tomato Co., LTD., New Grain Golden Valley חברת השקעות, חברת קמח Xinjiang Bayi וכו', עם 1020 עובדים. ההיקף העסקי של החברה הוא: עוסקת בתחזוקה והערכה של נכסים בבעלות המדינה והשקעות באישור ממשלת העם של האזור האוטונומי; עיבוד ומכירה של אחסון תבואה ושמן, פיתוח תבואה ומוצרי שמן, סחר בתבואה ושמן ומוצרים חקלאיים, סחר ביבוא ויצוא, עיבוד וסחר מוצרי עגבניות, רכישה ושימוש בחומרי ייצור חקלאי, מכירת בעלי חיים, פיתוח נדל"ן, השכרת דיור , ניהול נכסים, אחסנה והובלה ועסקים נוספים. היא אחראית לאחסון של 6,198 טון שמן מאכל ו-20,206 טון חיטה באזור האוטונומי. קמח רזרבה בדרגה עירונית אורומצ'י 1200 טון; הממשלה המרכזית שומרת זמנית 3,000 טון חיטה ו-1,000 טון אורז מוגמר עירוני. כעת יש לו קיבולת של 150,000 טון של עיבוד קמח, 150,000 טון של עיבוד שמן זרעי כותנה, 45,000 טון של זיקוק נפט, 30,000 טון של מילוי שמן באריזות קטנות ובינוניות, 10,000 טון של 15,000 טון עגבניות וטומטה.

בהנחיית עשרת התעשיות העיקריות של קבוצת Zhongtai לתמיכה בשלושת התעשיות העיקריות, קבוצת הדגניים והשמנים של שינג'יאנג תעמוד בהתקדמות המתמדת, יפצה על החסרונות, תטמיע את תוכנית הפיתוח ופריסת העבודה של התעשייה החקלאית של קבוצת Zhongtai, תשלב משאבים מעולים. , להרחיב את פלטפורמת המכירות והרשת, נקדם את הפיתוח האיכותי של התעשייה החקלאית בשישה תחומים: גידול בעלי חיים, עיבוד מספוא, אחסון תבואה, עיבוד שמן, תעשיית עגבניות ומכירת מוצרים מיוחדים של שינג'יאנג, ונשיג פיתוח מתואם של השרשרת התעשייתית, שרשרת הערך, שרשרת האספקה, שרשרת הערך המוסף ושרשרת התעסוקה. ערוץ המימון הבנקאי ייפתח כדי לסייע לעסק המרכזי להתחזק, טוב יותר וגדול יותר, לשלב את אופן הפיתוח של תעשיות ראשוניות, משניות ושלישוניות, לפצות על החסרונות והאזורים החלשים, ולבנות את קבוצת הדגנים והשמנים של שינג'יאנג לכדי משולבת חברה קבוצתית של כל שרשרת התעשייה החקלאית.