בית> המוצר > חומר בניין > צינור PVC

צינור PVC

צינור PVC


צינור PVC (מחולק לצינור PVC-U, צינור PVC-UH וצינור PVC-O) עשוי משרף PVC, מייצב וחומר סיכה, ולאחר מכן מופק בכבישה חמה. זהו צינור הפלסטיק הראשון שפותח ויישם.

  שיתוף
  נכס

  1、מבנה טבעת גומי איטום מסגרת פלדה אינטגרלית טבעת גומי איטום מסגרת פלדה וההתלקחות משולבים בייצור. טבעת הגומי לאיטום מסגרת הפלדה הטרומית לא תעוות, תעוות או תעוות במהלך תהליך ההתקנה. לשקע קצב התרחבות גדול ולא יישלף בקלות לדליפה, מה שמשפר את אטימות המפרק ומשפר את איכות ההתקנה.

  2、רמה גבוהה של היגיינה בהתאם לסטנדרטים הבינלאומיים, היא מאמצת מערכת פורמולות פח אורגני, ללא מלח עופרת ומתכות כבדות. הוא ירוק ולא רעיל, בעל עמידות חזקה בפני קורוזיה, דופן פנימית חלקה, ולא יספוג זיהומים ויגדל אצות ומיקרואורגניזמים. זה לא רק מבטיח את בטיחות מי השתייה במצע הובלה, אלא גם מבטיח את בטיחות סביבת הקרקע.

  3, חיי שירות ארוכים הצינור הוא מבנה צינור מוצק עם איכות יציבה ועמידות בפני קורוזיה טובה. הוא אינו רגיש לאינטראקציות ביולוגיות, פיזיקליות וכימיות. אין צורך בטיפול נגד קורוזיה להנחת צינורות. חיי האיכות של דירוג החומרים המעורבים מובטחים להיות 50 שנים, וניתן לאמת את חיי השירות הצפוי בפועל להיות 100-150 שנים.

  4、תקן זיהוי גבוה הבדיקה ההידרוסטטית של צינור pvc-uh מתבצעת על פי מתח הטבעת של 42 MPa, שהוא גבוה מזה של צינור PVC-U של 38 MPa. כל צינור שיוצא מהמפעל הושלם באופן מקוון פי 2 מהלחץ הנומינלי של הבדיקה ההידראולית, גבוה מהצינור הביתי הלא מתכתי פי 1.5 מהלחץ הנומינלי של דרישות הבדיקה ההידראולית.

  5、עלות בנייה נמוכה לצינור יש קוטר בוגר סופר גדול כל אביזרי צינור פלסטיק, שקל להתקנה, פשוט ומהיר. יחד עם זאת, הוא אינו מושפע מטמפרטורה נמוכה, אבק, גשם ושלג, והמשקל קל. אתר הבנייה יכול להיות שקע, התקנה לא עולה מים וחשמל, עבודה, עלות מכונות נמוכה, ניתן לבנות כל היום, לחסוך תקופת בנייה.

  6、עלות תפעול נמוכה הקיר הפנימי של הצינור יכול להישאר חלק לאורך זמן, לשפר את קצב הזרימה, להפחית את התנגדות הפעולה, ואובדן הראש ליחידת אורך קטן, מה שיכול למעשה להפחית את ראש המשאבה ולחסוך עלות הפעולה. ישנם מחברי תיקון בוגרים, שקל לתחזק אותם ומפחיתים מאוד את עלות התחזוקה.

  7、ביצועים סיסמיים גבוהים החיבור מאמץ סוג שקע, השייך לתכנון גמיש בכללותו. במקרה של התיישבות מדרכה ועקירה, לא קל לגרום לנזקי שברים. הצינור בעל יכולת הרחבה טובה, גמישות ועמידות בדחיסה. אם השטח משתנה, ניתן להטות אותו לאורך הציר, כך שתהיה לו התנגדות סיסמית טובה.

  מִפרָט
  מפרטים צינור אספקת PVC-UH

  צינור אספקת PVC-U

  צינור השקיה PVC-U

  צינור אספקת PVC-O
  תקנים

  CJ/T493-2016

  T/CECS10110-2021

  GB / T10002.1-2006

  GB / T13664-2006

  CJ / T 445-2014
  צפיפות (ק"ג / מ"ק)

  1350-1460

  1350-1550

  1350-1460

  1350-1550

  -
  VST(℃)

  ≥80

  ≥79

  ≥80

  -
  נסיגה אורכית (%)

  ≤ 5

  ≤ 5

  -
  מבחן השפעת נפילה (TIR)

  ≤ 5

  ≤ 10

  ≤ 5

  ≤ 10

  ≤ 10

  מתח תפוקה (MPa)

  ≥40

  ≥40

  ≥48

  בקשה

  צינור PVC-U בעל עמידות בפני קורוזיה חזקה, הידבקות קלה, מחיר נמוך ומרקם קשה. עם זאת, בשל חלחול מונומר PVC-U ותוספים, הוא מתאים רק למערכת אספקת מים עם טמפרטורת שינוע נמוכה מ-45 ℃. צינורות פלסטיק משמשים לניקוז, שפכים, כימיקלים, נוזלי חימום וקירור, מזון, נוזלים טהורים במיוחד, תרחיפים, גזים, אוויר דחוס ומערכות ואקום.

  צינור PVC-O, הוא צורת האבולוציה האחרונה של צינור PVC. הצינור המיוצר בטכנולוגיית עיבוד אוריינטציה מיוחדת ישוחס לייצור צינור PVC-U במתיחה צירית ורדיאלית, כך שמולקולות השרשרת הארוכה של PVC בצינור יהיו מסודרות בכיוון דו-צירי, וסוג חדש של צינור PVC עם גבוה יתקבלו חוזק, קשיחות גבוהה, עמידות בפני פגיעות גבוהה ועמידות בפני עייפות.

  1
  צינור PVC
  2
  צינור PVC
  3
  צינור PVC
  4
  צינור PVC
  6
  צינור PVC
  7
  צינור PVC
  9
  צינור PVC
  חבילה、 הובלה、 אחסון

  צינור PVC ניתן לאחסן בבית או מחוץ לחצר. יש להגן על הצינורות מאור שמש ישיר כאשר הם מאוחסנים בחוץ ולתמוך כראוי במהלך האחסון כדי למנוע תלייה או כיפוף של זרימה. הימנע מנפילה ונשיאת עומס חיצוני במהלך ההובלה.

  חֲקִירָה

  צור קשר