בית> המוצר > גרין כימיקל > CPVC

פוליוויניל כלוריד עם כלור ;cPVC

פוליוויניל כלוריד עם כלור ;cPVC


בשל תכונותיו המצוינות, נעשה שימוש נרחב בחומר CPVC בתחומים הבאים:

תעשייה כימית: ניתן להשתמש ב-CPVC בצינורות כימיים, שסתומים, מיכלי אחסון וציוד אחר. זה יכול לעמוד בטמפרטורות גבוהות ומדיה קורוזיבית, ויש לו חוזק מכני טוב ועמידות בלחץ.

  שיתוף
  נכס

  למוצרי CPVC יש את היתרונות של עמידות בטמפרטורה גבוהה, עמידות בפני קורוזיה, חוזק מכני גבוה ומאפיינים אחרים, ויכולים להיות בשימוש נרחב בתחומים כימיים, בנייה, חשמל, תרופות ואחרים.

  עמידות בטמפרטורה גבוהה: בהשוואה ל-PVC רגיל, ל-CPVC טמפרטורת עיוות חום גבוהה יותר ויכול לעבוד ביציבות בסביבות מעל 90 מעלות צלזיוס.

  עמידות בפני קורוזיה: לחומר CPVC יש עמידות טובה בפני קורוזיה וניתן להשתמש בו בסביבות חומציות ואלקליות, כמו גם עם יוני כלור, חומרים מחמצנים וחומרי מאכל אחרים.

  חוזק מכני: ל-CPVC חוזק מכני גבוה, עמידות טובה בפני פגיעות ועמידות בלחץ, והוא יכול לעמוד בכוחות ולחצים חיצוניים מסוימים.

  עמידות בפני קרינת UV: חומר CPVC יציב יחסית כנגד קרינת UV ואינו מזדקן או הופך לשינוי צבע.

  ביצועי בידוד חשמלי טובים: לחומר CPVC יש ביצועי בידוד חשמלי טובים וניתן להשתמש בו בציוד חשמלי ובתחומים אחרים.

  יכולת ריתוך: ניתן לחבר חומר CPVC באמצעות ריתוך ממס או ריתוך חם, בעל חוזק חיבור גבוה ופחות נוטה לנזילת מים.

  הגנת הסביבה: חומר CPVC אינו מכיל חומרים מזיקים כגון הלוגנים ומתכות כבדות ועומד בדרישות הגנת הסביבה.

  עמידות משופרת בחום: טמפרטורת נקודת הריכוך היא 120°C כאשר תכולת הכלור היא 67%. לכן, עמידות החום של CPVC גבוהה ב-20-40ºC מזו של פוליוויניל כלוריד, ומוצרי CPVC אינם מתעוותים במים רותחים.

  תכונות מכניות משופרות: בטמפרטורות גבוהות יותר, חלק מהמאפיינים של CPVC כמו חוזק מתיחה, חוזק כיפוף וקשיות משתפרים בהשוואה ל-PVC, עם קשיחות גבוהה יותר. עם זאת, ביצועי ההשפעה של CPVC גרועים יותר מאלו של PVC ויורדים עם העלייה בתכולת הכלור.

  עמידות בפני קורוזיה טובה: עמיד בפני חומצה ואלקלי בטמפרטורה גבוהה, אינו נשחק על ידי חומצה הידרוכלורית או קיטור כלור חם, עמיד בפני אלקנים ושמנים ליניאריים וכו', בעל עמידות בפני קורוזיה מצוינת.

  עמידות בפני בעירה טובה: יש לו את המאפיינים של מעכב בעירה ואטימות אוויר טובה. בטמפרטורה גבוהה, יש לו התנגדות בידוד גבוהה ואובדן דיאלקטרי קטן, ויש לו עמידות להבה מעולה.

  ביצועי עיבוד טובים: ניתן להשתמש ב-CPVC עבור השיטות הנפוצות בעיבוד PVC קשיח, כלומר, ניתן לבצע שחול, הזרקה, קלנדר, חריטה, כרסום וקידוח על ציוד עיבוד PVC, וקצב ההתכווצות של המוצר נמוך.

  מאפיינים נוספים: בשל תכולת הכלור הגבוהה, CPVC אינו נשרף כלל ובעל עמידות בפני להבות טובה. ל-CPVC יש גם תכונות בידוד חשמלי טובות, במיוחד התנגדות בידוד גבוהה בטמפרטורות גבוהות, אובדן דיאלקטרי נמוך ומוליכות תרמית נמוכה, היכולים לשמש בייצור חומרי בידוד שונים. מבחינת תכונות כימיות, ל-CPVC יש אותן תכונות כמו ל-PVC, והוא יכול להתנגד לחומצה ולאלקלי בטמפרטורה גבוהה. CPVC אינו מותקף על ידי חומצה הידרוכלורית או אדי מימן חמים, והוא גם עמיד בפני פחמימנים ושמנים בעלי שרשרת ישרה.


  מִפרָט
  סוג שחול CPVC
  פרויקט מדד
  חיצוני אבקה לבנה
  תכולת כלור% 67.0 0.5 ±
  אחוז מסננת (עד מסננת 0.355 מ"מ) ≥99
  צפיפות נראית גרם/מ"ל ≥0.50
  % נדיף ≤ 0.3
  הזרקת CPVC
  פרויקט מדד
  חיצוני אבקה לבנה
  תכולת כלור% 66.5 0.5 ±
  אחוז מסננת (עד מסננת 0.355 מ"מ) ≥99
  צפיפות נראית גרם/מ"ל ≥0.55
  % נדיף ≤ 0.3


  בקשה

  השימוש ב-CPVC הוא נרחב מאוד, וכולל כמעט את כל תחומי החיים. משמש בעיקר לייצור צינורות, צינורות מים חמים וקרים, צינורות כימיים, צינורות הובלה של שדה נפט; צלחות ויריעות, חומרי קצף, חומרים מעכבי בעירה, חומרים מרוכבים, שינוי סיבי ויניל, ציפויים ודבקים, חומרי בידוד חשמלי, הזרקה.

  管材、管件、阀门(应用场景)_副本

  חבילה、 הובלה、 אחסון

  טופס אריזה: 25 ק"ג/שקית

  אנו מספקים דוגמיות חינם של 0.5-1 ק"ג, אתה רק צריך לשלם את ההובלה, אנא אל תהסס לפנות אלינו אם אתה צריך את זה.


  חֲקִירָה

  צור קשר