בית> חֲדָשׁוֹת

חדשנות טכנולוגית מקדמת את הפיתוח הירוק של Meike Chemical

זמן: 2023-09-28

לאורך כל הדרך, Zhongtai Meike Chemical דבקה במנהיגות ירוקה, חיסכון באנרגיה ויעילות גבוהה, מקדמת פיתוח ירוק ודל פחמן בתעשייה הכימית, העמקת התעשייה הכימית הירוקה ותפסה היטב את היוזמה לפיתוח איכותי של תעשיית BDO.

טכנולוגיות חדשות מרחיבות רעיונות חדשים, לטכנולוגיות חדשות יש יישומים חדשים. בעידן הירוק ודל הפחמן, מהפכת האנרגיה העולמית ומגמת ניטרליות הפחמן, מתמודדת החברה עם אתגרים גדולים מבחינת עלויות תפעול ויעילות הייצור. על מנת לקדם הפחתת זיהום, הפחתת פחמן והגברת היעילות, המפעל הכימי החליף את המאייד החדש של סרטי גירוד בזיקוק BDO, הגדיל את יכולת העיבוד ושיפר את קצב ההחלמה. היתרון הסביבתי הוא הפחתת 1500 טון של זרימת חומר אורגני בשנה, שיעור ההחלמה של BDO מגיע ליותר מ-75%, והחלמה של כ-1500 טון של מוצרי BDO יכולה להגדיל את התועלת הכלכלית של 15 מיליון יואן בשנה.

1

חדשנות טכנולוגית משחקת תפקיד חשוב בחיסכון באנרגיה העתידי, הפחתת פחמן, הפחתת עלויות ושיפור היעילות של Meike Chemical, וקידום כושר הייצור. מתחילת שנה זו, החברה ביצעה סך של 107 פרויקטים של טרנספורמציה טכנולוגית, מתוכם 17 פרויקטים של שינוי טכנולוגי תועלת סביבתית, המהווים 16% מכלל פרויקטי הטרנספורמציה הטכנולוגית, ומקדמת בהתמדה ביצוע בטוח של פרויקטים. צמח אצטילן מיחזור מים פחמן שחור לפינוי בריכה נוזלית, מיחזור מים פחמן שחור לחסכון בצריכת מים תעשייתית בו זמנית, מיחזור מים פחמן שחור להפחתת כמות הטיפול בשפכים, פרויקט הגנת הסביבה הזה יכול לחסוך 1.385 מיליון יואן בשנה.

Zhongtai Meike Chemical מחויבת לבנות "מפעל ירוק ללא פסולת וריח", מתוך הבנה שגז פסולת לא מגיע לשמיים, פסולת מוצקה לא נופלת לקרקע, ושפכים לא יוצאים מהמפעל. על מנת להמשיך ולשפר את היעילות וקצב הניצול, להפחית את פליטת המזהמים ולקדם פיתוח ירוק ודל פחמן, החברה ממשיכה להגביר את החדשנות הטכנולוגית, לנצל כל העת את פוטנציאל החיסכון באנרגיה של שימוש חוזר בשפכים של מכשירי מים דה-מינרליים, להפחית את המיחזור וה טיפול בשפכי מים דה-מינרליים, ושימוש חוזר במים המטופלים במקום במי ברז, מה שיכול לחסוך 1.88 מיליון יואן בשנה.

2

"ירוק הוא צבע הבסיס של הפיתוח האיכותי של Meike Chemical, וחדשנות מדעית וטכנולוגית היא המפתח להצלחה יציבה וארוכת טווח שלנו". בהתאם לרעיונות הפיתוח של "ניצול משאבי פסולת מוצקה, צבירה תעשייתית ושיקום רגיל", Zhongtai Meike Chemical משיגה ניצול מקיף, מתן תמיכה חזקה ל"שלושת האיחוד" של יתרונות סביבתיים, יתרונות כלכליים והטבות חברתיות; באמצעות "קידום בנייה על ידי חדשנות, שיפור איכות על ידי חדשנות וחתירה למצוינות", היצמדות לעדיפות אקולוגית, פיתוח ירוק, קידום חדשנות מדעית וטכנולוגית, פיתוח ירוק, להחזיק בחוזקה בשורה התחתונה של ייצור ירוק, ולשאוף ליצור חדשנות חדשה. גובה פיתוח תעשיית BDO ברמה גבוהה, צבע מספק, כוח חזק ואיכות מעולה.